10,000'den Fazla Stoklu Ürün

1,000'den Fazla Stoklu Ürün

Desibelahome.com üzerinde satışta olan 'Aynı Gün Kargo' ibareli tüm ürünler, stoklarımızda mevcut olup, siparişiniz sonrası hızlı bir şekilde bünyemizde bulunan Aras Kargo şubesine teslim edilir.

9 Taksit İmkanı

9 Taksit İmkanı

Desibelahome.com sitemiz üzerinden sahip olduğunuz tüm kredi kartları ile işlem yapabilirsiniz. Tüm kredi kartlarına vade farklız 3 taksit ve vade farklı 9 taksite kadar taksit seçeneği mevcuttur.

Ücretsiz ve Aynı Gün Kargo

Aynı Gün Kargo

Desibelahome.com'da 'Aynı Gün Kargo' ibareli tüm ürünlerde, saat 16:00'a kadar oluşturacağınız siparişleriniz aynı gün, saat 16:00'dan sonra oluşturulan siparişler ise takip eden ilk iş gününde kargoya teslim edilecektir.

Kapıda Ödeme

Ücretsiz Kargo

Desibelahome.com üzerinden oluşturacağınız siparişlerinizde 100TL ve üzeri olan tüm siparişlerinizde kargo ücretsizdir.

Koşulsuz İade

Koşulsuz İade

Desibelahome.com'dan satın aldığınız tüm ürünleri ürün ambalajı açılmamış ve kullanılmamış olması koşulu ile dilediğiniz gibi iade edebilirsiniz. İade bedeliniz en geç 1 hafta içerisinde kredi kartınıza ya da banka hesabınıza yatırılacaktır.

Orijinal Ürün Garantisi

Orijinal Ürün Garantisi

Desibelahome.com'dan satın alacağınız tüm ürünler orijinal, faturalı ve Türkiye distribütör garantilidir. Ürününüzle ilgili herhangi bir sorun yaşayacak olursanız satış sonrası desteğimizden faydalanabilirsiniz.

Türkiye'nin En Büyüğü

Türkiye'nin En Yaygını

Müşterilerimize öncelikli temas noktamız Desibelahome.com olmakla birlikte, Türkiye'nin önde gelen pazaryerlerindeki Desibela mağazalarımızla da yurdumuzun her noktasına hizmet vermekteyiz.

Hızlı ve Kolay İletişim

Hızlı ve Kolay İletişim

Desibelahome.com'da herhangi bir sorunuz veya probleminiz olduğunda Müşteri Hizmetleri telefonundan müşteri temsilciniz ile mesai saatleri içerisinde hızlı ve kolay iletişim kurabilirsiniz.